Top
Aplikacje

Aplikacje

Programy komputerowe dla biznesu wspierające i ułatwiające m.in. prowadzenie księgowości, tworzenie grafiki i archiwizację dokumentów.

Graficzne

Programy dla grafików

Aplikacje do tworzenia grafiki powinny być precyzyjne i niezawodne. Dlatego oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania
we współpracy z wiodącym producentem oprogramowania dla grafików – firmą Adobe.

Obieg dokumentów

Programy biurowe wspierające obieg dokumentów

Możliwość utonięcia w dokumentach stanowi poważne zagrożenie dla każdego przedsiębiorcy. Rozwiązania naszych partnerów wspierają automatyzację i optymalizację procesów biznesowych, dając Ci tym samym więcej czasu na zajęcie się kluczowymi sprawami.

Aplikacje biurowe

Programy do biura

Do najbardziej odpowiedzialnych zadań najlepiej wybrać klasyczne metody i sprawdzone rozwiązania. Proponujemy pakiet programów biurowych o najszerszych możliwościach na rynku, który doskonale dopasowuje się do każdej struktury firmy.

Aplikacje biznesowe

Programy dla firm – ERP i CRM

Aplikacje dla firm to przede wszystkim programy ERP służące do zarządzania przedsiębiorstwem oraz programy CRM, które ułatwiają prowadzenie relacji z klientem. To nowoczesne systemy modułowe, dzięki którym można łatwo uporządkować procesy zachodzące wewnątrz firmy.

Finansowo-księgowe

Programy księgowe

Księgowość tworzy solidną podstawę każdej firmy. Bettertrade proponuje najlepsze aplikacje wspierające księgowość, kadry
i płace – godny zaufania spójny system, który uporządkuje finanse firmy.