Top
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Kompleksowe rozwiązania zabezpieczające wszelkie dane Twojej firmy. Chronią przed atakami internetowymi i złośliwym oprogramowaniem.

Ochrona danych

Programy do ochrony plików

Programy do ochrony danych to najnowszej generacji rozwiązania, które zabezpieczają firmę kompleksowo – szyfrują i przeciwdziałają utracie plików. Obsługują zarówno pliki na komputerze, jak i w chmurze czy na serwerze.

Ochrona sieci

Rozwiązania do ochrony sieci

Bezpieczeństwo w sieci to temat dotyczący każdego użytkownika Internetu – dobrze wiemy, że już niejedna osoba boleśnie się o tym przekonała. Ochrona sieci ma jednak szczególne znaczenie w strukturze funkcjonowania firmy. Korzystając z naszych usług, inwestujesz w wieloletnie doświadczenie i najlepsze programy na rynku. Możesz się więc odprężyć – dzięki Bettertrade Twoja sieć będzie bezpieczna.

Ochrona aplikacji

Bezpieczeństwo aplikacji

Odpowiednia ochrona aplikacji to zabezpieczenie przed atakami hakerów. Nasze systemy oferują kompleksową ochronę wszystkich aplikacji w firmie, skutecznie przeciwdziałając różnego rodzaju atakom.

Ochrona komputerów

Programy do ochrony komputerów

Do zabezpieczenia komputerów przed atakami wybraliśmy najlepsze produkty na rynku, które oferują kompleksową ochronę w czasie rzeczywistym przed szerokim zakresem zagrożeń.

Email & Web Security

Rozwiązania McAfee z serii Email & Web Security oferują swoim użytkownikom zintegrowane systemy zabezpieczeń przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami oraz złośliwym oprogramowaniem, minimalizując tym samym ryzyko utraty wrażliwych danych organizacji.

Ochrona poczty elektronicznej od McAfee zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz niespotykaną elastyczność. Produkt zabezpiecza sieci firmy przed wirusami, spamem oraz niepożądaną treścią, skanując zarówno przychodzące, jak
i wychodzące wiadomości e-mail. Z kolei McAfee Web Protection łączy zaawansowane zabezpieczenia internetowe, od filtrowania stron www i skanowania złośliwego oprogramowania, po wnikliwą inspekcję zawartości oraz precyzyjną kontrolę
związaną z wykorzystywaniem stron internetowych i aplikacji.